VC Blijham

de leukste Volleybalvereniging van Blijham!

Teams ( Onderaan de nieuwe teamindeling en trainingstijden voor het nieuwe seizoen )

Wil je een team komen aanmoedigen? Kijk dan hier wanneer er wedstrijden in Blijham zijn. 

Dames 1:  Shirtsponsor 

 

 

Visser Chauffeursdienst

Boven: vlnr Daphne Krul, Mellany en Rosalyn Feringa, Sylvia Vrieze

Onder; Sanne Veldhuizen, Janne Bouman, Sibylla Pastoor en Sandra Gelling


Dames 2 

Richtje Dammer, Anneke Krul

Janet Renken, Trijnie Wieringa, Frea Arends

Annemarie Borgeld, Els Klungel en Marga Keizer

Froukje Huiting



Heren 1 

Jan Koning, Koos Renken, Jan Feringa, Rik Warmerdam, Wolf Hamminga, Erik van de Molen, Mark Hilbrands 

Heren 2 

Boven: Cees Hartog, Henk Klooster, Egbert Kruize, Ger Laning, Eduard Hoppen

Onder: Bas Hartog, Jack Ploeger en Marcel Brat



Meisjes A-1  

Boven: Melinde Lalkens, Marieke Smid, Maaike Waalkens, Saïra van den Oever

Midden: Malou Mekkering, Renske Waalkens, Geline Verweij

Onder: Judith Kor, Chantal Hamminga

 

 

Meisjes A-2  

Boven: Ilse Wage ,Valerie Querner ,Dianne Kemper, Vera Gerringa 

Onder : Coach Marcel Brat , Amerins Claus , Nynke Oost







 

Teamindeling seizoen 2020-2021 definitief

Teams 2020-2021

Dames 1

Dames 2

Dames 3

Dames 4

Heren 1

Heren 2

Recreanten

Mini's

Aantal/niveau

8 in 3e klasse

8 in 3e klasse

8 in 3e klasse

9 in 4 e klasse

7 in de 3de klasse

7 in 3de klasse



Training op/van

Maandag - Herman

Maandag - Herman

Maandag - Koos

Woensdag- Sylvia

Maandag - Koos

Maandag - Koos

Donderdag Bas

Woensdag Janne/Mellany

Trainingstijd

18:30 - 20:00 uur

20:00-21:30 uur

19:00 - 20:30 uur

18:30- 19:30 uur

20:30-22:00 uur

20:30-22:00 uur

20:00-21:30 uur

17:30-18:30 uur


Chantal Hamminga

Rosalyn Feringa

Annemarie Borgeld

Amerins Claus

Marcel Brat

Henk Klooster

Alle

Alle


Malou Mekkering

Sibylla Pastoor

Richtje Dammer

Dianne Kemper

Koos Renken

Bas Hartog

recreanten

mini's


Saïra vd Oever

Sylvia Vrieze

Froukje Huiting

Vera Gerringa

Mark Hilbrands

Jack Ploeger




Judith Kor

Sandra Gelling

Frea Arends

Ilse Wage

Wolf Hamminga

Kees Hartog




Melinde Lalkens

Mellany Feringa

Marga Keizer

Demi

Rik Warmerdam

Ger Laning




Daphne Krul

Anneke Krul

Els Klungel

Zoe

Erik vd Molen

Jan Kemper




Janne Bouman

Melissa Hamminga

Janet Renken

Ilse

Jan Feringa

Egbert Kruize




Elise Kor

Wilma Klooster

Trijnie Wieringa

Xenna









Joyce





DS 1 en DS 4 

EXTRA 

TRAINING van 

Herman: 

DONDERDAG 

18:30 - 20:00 

UUR




Teams 2020-2021

Dames 1

Dames 2

Dames 3

Dames 4

Heren 1

Heren 2



Thuiswedstrijden

Even

Even

Oneven

Oneven

Even

Oneven




Zaterdag 18:30 uur

Dinsdag 19:30 uur

Dinsdag 19:30 uur

Zaterdag 18:30 uur

Dinsdag 19:30 uur

Dinsdag 19:30 uur







E-mailen